« در من و در خود منگر | Main | عکس هايمان تکرار می شود و تکرار »

ايرانيان جوان

به مناسبت روز جهانی ايدز مسابقه فوتبالی بین تیم آرارت و تيم هنرمندان در باشگاه آرارات برگزار می شود .10 آذر ماه از معدود روزهايي است که زنان و دختران ما هم می توانند در کنار دختران ارمنی با حس آزادی ، مسابقه فوتبال را از نزدیک ببینند.شايد اگر پای يونيسف در ميان باشد يا روز جهانی ای باشد يا مسائل مالی مهم تر از حاشيه ها به نظر برسد ، دختران ما هم بتوانند همسان با بقيه از نزديک يک مسابقه را ببينند. دختران مسلمان البته ، چون دختران مسيحی هيچ مشکلی برای ديدن مسابقه های باشگاه شان ندارند .

- برای اميد خيلی خوشحالم.آنقدر که انگار خودم تقدير شده ام! از اميد معماريان در مراسم سالانه ديده​بان حقوق بشر در کانادا تقدير شد.
- ماجرای نيويورکر و روزبه ميرابراهيمی قديمی است ولی حيفم آمد ننويسم. فعلا ميرابراهيمی مصاحبه يک خبرنگار ديگر نيويورکر را با همکارشان را که به ايران آمده روی سايتش گذاشته. لورا سکور آنقدر خوب در مورد ايران حرف زده و تحليل کرده که آدم احساس می کند سال ها در اينجا زندگی کرده. تيتر مطلب هست: "ايرانيان جوان "

- دن هلر اين بار به ايتاليا رفته و کلی عکس های عجيب و اساسی از آلپ و ونيز گرفته که فقط بايد پوستر شوند تا چشم به اين همه زيبايي عادت کند ! بعد هم به آلاسکا و کانادا رفته . خبرنامه اش را هر بار بعد از سفرش می فرستد و زيرش می نويسد : می دانم که سايتم (آنجا) فيلتر است ولی ترجيح می دهم برايت بفرستم تا هر از چندی ياد هم بيفتيم. (اگر می توانيد عکس هايش را با فيلتر شکن حتی ببينيد، از دست ندهيد) ...