« عمرا عاشق شهرم باشم | Main | شما که سوختید و ما که ماندیم »

شبیه گلابی هستید یا بستنی قیفی؟

ترینی و سوزانا به خاطر برنامه تلویزیونی‌‌شان، معروف هستند که در مورد نوع لباس پوشیدن و انتخاب رنگ‌هاست. این برنامه کاملا زنانه است و طرفداران زیادی دارد.

اما اخیرا این دو نفر براساس سوژه‌هایی که در این سال‌ها داشته‌اند و براساس هیکل زنانی که در برنامه‌هایشان شرکت کرده‌اند، کتابی منتشر کرده‌اند درباره نوع شکل بدن زنان و اینکه با هر حالت بدنی، چه لباسی زیباتر و برازنده است.

body shape bible


دوازده مدل از سیب، گلدان، جام، گلابی، گرفته تا ویلون و زنگوله و حتی آب‌نبات چوبی و بستنی قیفی، در این موارد وجود دارد که با توضیح کامل درمورد هر کدام سابقه شکل‌گیری استخوان و ماهیچه به این شکل و شمائل هم ذکر شده.

در هر صفحه از این کتاب با نشان دادن نمونه‌ زنانی که بدنی مشابه شکل یاد شده دارند، گفته شده باید چه نوع دوخت و برشی را برای لباس‌شان انتخاب کنند، چه رنگی بپوشند و حتی چه کفشی را با این هیکل و بدن، هماهنگ کنند.

skittle

این کتاب در بریتانیا پرفروش شده، آنقدر که در برنامه‌های مختلف از این دو طراح دعوت می‌شود تا برای توصیه به ملتی که نمی‌دانند بدنشان شبیه کدام یک از دوازده شکل عجیب توی کتابشان هست، نمونه عینی نشان دهند.

اگر دوست دارید، بدانید با هیکلتان‌ کدام یک از این شکل‌ها را یادآوری می‌کنید و برای این شکل و قیافه چه باید پوشید و چه کفاره‌ای باید بدهید، نگاهی به توصیه‌هایشان بیندازید.

بالاخره ما هم باید زکات پیدا کردن کتاب‌هایی را که احتمالا امکان چاپ این شکلی و با چنین اصالتی در ایران ندارند، بدهیم دیگر...

Comments (7)

آدميزاد تمام عمر اش تو آرزوي كسي كه اونو همون طور كه هست ، دوست داشته باشه له له مي زنه و تمام عمر ، تمام تلاش اش رو مي كنه كه با هزار كلك و دروغ و ادا و فيلم و قر و قميش و ... يه خورده بهتر از چيزي كه هست به نظر برسه ! و به خاطر همين تلاش هاي ريز و درشت اش هم هست كه ( از همين نكات لباس پوشيدن بگير تا لبخند هاي پر مهر وقتي داري از حسادت منفجر مي شي ) آره به خاطر همين تلاش هاست كه هيچ وقت دوست داشتن كسي رو باور نمي كنه.

شکوفه آذر:

چه دلم برات تنگ شده، آزاده...
اینجا همه چیز بوی خشم و انتظار، بوی اضطراب و اضطرار می ده...

خوش باشی اونجا عزیزم
از نوشته هات لذت می برم.

Mahnaz:

delam brat tang shode
jozve madod vebloghaei ke az zananegish lezat mibaram

meil mano ke dari?
gorbanat
Mahnaz

rasti montazer film jadiudam bash motmaenam koli hakl mikoni
////
آزاده: منم دلم برای دیدن فیلم های تو تنگ شده با اونمبارزه و عشق در وجودت/ منتظر این جدیده هستم..خبرش رو بده

EHsan:

با خوندن پست قبلی در مورد هم جنس گرایی قدیم و شعرای حافظ و سعدی اگه درست باشه نمی دونم دیگه چه حسی باید نسبت به آواز های شجریان داشته باشم؟!

---------

سلام توصیه ها باز نمیشه ولی مرسی از مطلبتون.

من شبيه گلابي ام ..خوشگل ترم هست

:) jaleb bood! mesl e tamaam e post haae ke az shomaa mikhaanam...

Post a comment

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)