« عابر بانک | Main | زندگی و کسب و کار تهران در قرن 13 »

وطن!می خوامت فطیر!

ما ملت باحالی هستیم که می خواهیم با نمایش پلو و چلو خوری اسرای بریتانیایی به ملتشان بفهمانیم ،بابا دممان گرمه...جوونمردی را بفهمین!لامصبا ...

ما آدم های توپسی هستیم که به ملت ها و دولت های خارجه نشان می دهیم لیدیز فرست را حسابی درک کرده ایم و غلط کرده اید فکر می کنید جنبش را نمی فهمیم؛آن هم از نوع زید اش! زید بی چارقد و چفیه هم که معنی نداره.

ما به شدت ملت کاردرستی هستیم،چون وقتی تصویر این زن و مردهای متجاوز در حال اعتراف به بدکاری و نامردی را می بینیم،حالشو می بریم ...ساقه طلایی و چای احمد عطری را هم می زنیم توی رگ و می گوییم ای ول! ببین توی این موقعیت به جای دفاع از خودشون از ملت شهیدپرور عراق و حق مسلمشون می گویند!تازه حالشان هم خوب است؛خودشان می گویند بابا!

ما آدم های باحالی هستیم چون وقتی می بینیم تنها تصویری که از این متجاوزان در سرتاسر اروپا و آمریکا مخابره می شود،از شبکه العالم ایران پخش شده؛ از یک شبکه عربی !ولی ما عمرا شاکی بشویم و پتیشنی امضا کنیم.

حتی وقتی می بینیم تصاویر و تبلیغات و حاشیه های دور کادر لبریز از جملات عربی است؛درست شبیه فیلم هایی که از گروگان های آمریکایی و ایتالیایی و انگلیسی در عراق و افعانستان پخش می شود و دولت و ملت ها رو می گرخونه، با خودمان می گوییم :

حبستو می کشم قناری...مام وطن رو عشق است...

Comments (10)

...:

هاه ! 15 تا ملوان ! راستش بچه هاب ما رفته بودن ماهی گیری ، اینا رو گرفتن !

سال نو مبارك

کمین:

سلام شما آدم با حالی هستی . چون می خوای با این نوشته ها همه رو آگاه کنی اینجاست که میگن دمت گرم .
شما آدم توپسی هستی .چون می خوایی با این نوشته ها افکار عمومی رو جهت دهی کنی . اینجاست که میگن بابا دمت گرم .
شما به شدت آدم کار درستی هستی . چون با این نوشته های مچاله شده که به درد سطل زباله میخورن می خوای به دوستات بگی که آره تو هم معرفت داری . اینجاست که میگن بابااااا فردین هنوز زنده هست .
و خلاصه خوشحال میشم با هم تبادل نظر کنیم

وقتی آدمهای ایران رو می دزدن هم بلدی از این اداها در آری؟
وقتی مسلمونا رو این ور و اون ور دنیا دستگیر می کنن و بی محاکمه شکنجه می کنن هم بهت بر می خوره؟ و حس طنزت شکوفا می شه؟
البته برای فیلم 300 بلدی پتیشن امضا کنی و بمب گوگلی راه بندازی
و خلیجت هم که همیشه فارسه! حالا بذار جولنگه یانکی ها شده باشه

" وقتی می بینیم تصاویر و تبلیغات و حاشیه های دور کادر لبریز از جملات عربی است؛درست شبیه فیلم هایی که از گروگان های آمریکایی و ایتالیایی و انگلیسی در عراق و افعانستان پخش می شود"

تلویزیون افغانستان چطوری میتونه کادر و زیر نویس عریب داشته باشه؟
حالا عراق قبول اما افغانها که زبونشون فارسیه!

foad:

jaleb bood....
manam yek chizey neveshtam....

عسل:

منظورت رو نمی فهمم. میخوای بگی هر کاری ایران میکنه اشتباه و هر کاری بقیه می کنن درست؟ این نوشته ات رو اگه بخوای یه چیز منطقی از توش در بیاری خلاصه اش چی میشه؟ چون این واقعا یه جور غرغره تا یه یه جور حرف حساب.

خب شبکه العالم شبکه ایرانی عربی زبانه. مگه اینو نمی دونی که مال حکومته

خیلی باحالی

مااینیم دیگه

Post a comment

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)