« چرا چرک می‌شویم؟ | Main | همجنس‌گرایی شاعرانه ایرانی »

اگر از سرطان سینه نمی‌ترسید...

مری آن نیلان در فوریه 2004 توده‌ای را در سینه چپ‌اش پیدا می‌کند. به زودی متوجه می‌شود که سرطان هر دو سینه‌اش را کامل دربرگرفته و چاره‌ای جز برداشتن کامل پستان‌ها وجود ندارد.

او بعد از عمل جراحی و شیمی‌درمانی دوباره درخواست کرد با پروتز جای خالی سینه‌ها را پرکنند.
نیلان از یک عکاس خواست تمام مراحل درگیری‌اش را با این بیماری عکاسی کند تا تصاویری برای نشان دادن بخشی از زندگی‌اش به بقیه زنان داشته باشد.

این گزارش تصویری از روز تولد چهل سالگی‌ نیلان شروع می‌شود که شروع شیمی‌درمانی او بود. او موهایش را در روز تولدش از ته تراشید تا شاهد ریختن لحظه‌به لحظه‌ آنها در طول دوره درمان نباشد.

breast Cancer Time

عکس‌ها را کریستوفر. جی کاپوزیلا برای تایم گرفته تا درکنار مطلب چند صفحه‌ای و مفصل این شماره‌اش درمورد شیوع این بیماری در دنیا، کار شود. در این گزارش، تصاویری از مرحله جراحی تا همراهی دختر نیلان و اندازه‌گیری رشد موهایش در هر ماه تا دردی که بعد از شیمی‌درمانی می‌کشد، وجود دارد.

از آنجایی‌که ماه اکتبر را در بسیاری از کشورها به نام ماه آگاهی از بیماری سرطان سینه می‌شناسند، کاور استوری این شماره تایم در مورد سرطان سینه است.

کاش کسی وقت ترجمه و نوشتن در مورد مقاله‌ و مصاحبه‌های این شماره تایم داشته باشد برای زنانی که هنوز خجالت می‌کشند برای معاینه یا حتی حرف زدن در مورد این بیماری، پزشکی را ببینند.

Comments (6)

Anonymous:

من از مطالبتون استفاده کردم من نمی تونم این کتابا رو به فارسی ترجمه کنم ولی ازتون تشکر میکنم.

behnaz:

من هم تصميم دارم ترجمه اش کنم . البته اگر کسي تا به حال ترجمه اش نکرده .

فرآیند شناخت و درمان سرطان با طب آب درمانی متد(امساک ازخوردنیها + نوشیدن آب خالص):

الف – فرآیند شکل گیری تومورهای سرطانی :
بدن انسان از مقدار بسیار زیادی سلول بوجود آمده است و وقتی انسان از طریق های مختلفی مانند آلودگی هوا ، سیگار کشیدن ،مشروبات ، مواد مخدر ، غذاهای نا مناسب و آلوده ( غذاهای آماده و محصولات کارخانه ایی که مواد شیمیایی افزودنی به آنها اضافه نموده اند )، مصرف سبزیجات و میوه جاتی که سم پاشی شده اند (بعضی از انواع سم ها و آفت کش ها که حتی با شستن و ضدعفونی کردن هم پاک نمی شوند و آن آفت کش ها و سم ها به داخل نسوج گیاهان و میوه ها نفوذ کرده اند )،آلودگی آب آشامیدنی (کلر و ... ) ، استرس ها و تنش های روانی بطور مرتب سمومی را وارد بدن می کنند .
بدن انسان همیشه در حال سم زدایی است . وقتی انسان از طریق هایی که گفته شد آلودگی ها و سموم را وارد بدن می کند در بعضی مواقع مقدار آلودگی ها آنقدر زیاد است که دیگر بدن نمی تواند تمام آنها را خارج بکند و برای اینکه این سموم وارد اعضای حیاتی مانند قلب و مغز نشوند قسمتی از سلولهای بدن شروع می کنند به جمع کردن این سموم و سموم را در خود انباشته می کنند ( سموم را می بلعند ) تا به اعضای حیاتی بدن صدمه وارد نشود و وقتی این سلولها دیگر جایی برای انباشته کردن سموم نداشته باشند شروع به تکثیر سلولهای جدید ( اضافی ) می کنند تا این سلولهای اضافی نیز این روند بلعیدن را ادامه بدهند و نگذارند که این سموم به اعضای حیاتی برسند و این روند تکثیر و رشد سلولهای اضافی برای بلعیدن سموم آنقدر ادامه پیدا می کند که در نهایت تبدیل به تومورهای سرطانی می شود و بدین صورت سرطان شکل می گیرد . و ملاحظه می کنید که سرطان خود یک مکانیسم دفاعی بدن است که مانع از ورود سموم مختلف به داخل اعضای حیاتی بدن می شود زیرا اگر این سموم که وارد در جسم انسان می شود بلافاصله در مغز داخل شوند یا فلج مغزی و یا مرگ انسان را بدنبال دارد و در حالی که این مکانیسم دفاعی بدن ( تکثیر سلولهای جدیدواضافی برای بلعیدن سموم ) این فرصت را به انسان می دهد تا بتواند مرگش را به تأخیر اندازد و فرصت داشته باشد تا دوباره سلامتی اش را بدست آورد .

ب- فرآیند درمانی سرطان در پزشکی رایج :
پزشکی رایج برای درمان سرطان ، جراحی را بکار می برد تا با از بین بردن سلولهای سرطانی سلامتی را به شخص باز گرداند و با انجام جراحی بافتها و سلولهای سالم و عصبها را از بین می برد و چون نمی تواند عامل اصلی و اساسی بوجود آمدن سرطان (سموم) را از بین ببرد لذا بعد از مدتی دوباره سرطان عود می کند و در همان ناحیه از بدن که قبلاً درگیر بوده و یا در نواحی اطراف این تومورها دوباره رشد کرده و اینبار پس از دوره کمون به یکباره شاهد هستیم که بیمار را به کام مرگ فرو می برد.
همچنین پزشکی رایج ، از شیمی درمانی – پرتو درمانی ، هم برای معالجه این بیماری استفاده می کند و با انجام شیمی درمانی ، داروهای شیمیایی که سم مهلک هستند را وارد بدن بیمار می کنند و باعث می شوند تا کل جسم بیمار پر از سموم شود و مسمومیت تدریجی ایجاد کند . و چون عامل اصلی بوجود آمدن تومورهای سرطانی ( سموم ) را هدف قرار نداده است بار دیگر پس از طی دوره کمون همین تومورها از همان محل قبلی و یا جای دیگر بدن ( متاستاز ) بطور خاموش و بدون علائمی رشد می کند و بیمار را به کام مرگ فرو می برد .

ج- فرآیند درمانی سرطان با طب آب درمانی ( امساک + آب ) :
اما در طب آب درمانی ابتدا این سموم را از داخل سلولهای درگیر تخلیه می کنیم و وقتی این سموم انباشته شده در سلولهای اضافی ( سلولهای سرطانی ) را با طب آب درمانی خارج کردیم ، می ماند خود همین سلولهای اضافی و تکثیر شده که خود بدن بطور خوکار آنها را تخلیه می کند ( وقتی سموم تخلیه شدند بدن دیگر نیازی به این سلولهای تکثیر شده ندارد و لذا این سلولها را هم با آب از بدن تخلیه می گردد ) و در نهایت نه دیگر سمومی وجوددارد ونه سلولهای اضافی ( سلولهای سرطانی ) که برای بلعیدن سموم تولید شده بودند .
و بدینوسیله با طب آب درمانی سرطان معالجه می شود .و این فرآیند درمانی سرطان با طب آب درمانی در متد ( امساک از تمام غذاها و میوه ها + نوشیدن آب خالص ) در مدت 10 الی 40 روز ( گاهی هم بیشتر ) طول می کشد و ملاحظه می کنید که بیماری مهلکی چون سرطان در مدت کوتاهی و بدون استفاده از هیچ نوع داروی شیمیایی و یا اعمال جراحی ولی بصورت کاملاً طبیعی درمان می شود . و این وب سایت علمی – درمانی این نوید را به تمامی جهانیان می دهد که بیماریهای لاعلاجی مانند سرطانها را تحت نظر متخصص این طب ( استاد حسن جلالیان ) درمان می شوند.

با تقدیم بهترین آرزوها
متخصص طب آب درمانی در متد ( امساک تمام خوردنی ها + نوشیدن آب خالص )
حسن جلالیان

جهت استفاده از مقالات بخش انگلیسی سایت به آدرس زیر مراجعه نمایید:

Watertherapy Articles

دکتر علوی:

سلام ،با تشکر از مطالب جالب شما در مورد سرطان سینه، من سعی میکنم این شماره از تایم را تهیه کنم و مطالب آن را ترجمه کرده و روی سایت خودم بگذارم. www.banooyesalem.com

با آرزوی موفقیت: دکتر علوی

دوست عزيز ! مطالبت فوق العاده اند ! خيلي دلم مي خواد اين كتاب رو كه قبلا هم ازش تعريف شنيدم پيدا كنم . مي دوني از كجا ميشه گير آورد ؟
....................
آزاده: فکر می کنم در کتابفروش های انگلیسی زبان پیدا شود البته خارج از ایران
اما نسخه اینترنتی اش هم قابل دسترس است

Thanks for this Link , It was great for all women .
cheers , Golpar.

Post a comment

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)