« رسانه‌ها؛ جنایتکارتر از زودیاک | Main | ما را چه به بادبادک‌باز؟ »

تاریخ را خودت بساز

از لی که خرید کنید، یک کتابچه کوچک پرازعکس توی کیسه می‌گذارند که روی آن نوشته " تاریخ را بساز".


lee


Lee با این کتابچه کوچک بخشی از کمپین " تاریخ خودت را بساز " با عکس‌های سیاه و سفید به مشتریانش معرفی می‌کند.

این کمپین یک مسابقه عکس و کلمه است که از مردم می خواهد برای اینکه از ذهنیات و تجربیات خودشان آثاری برای نسل‌های بعدی بگذارند، شروع به عکاسی از زندگی روزمره خود بکنند.

پنجاه هزار یورو جایزه بهترین داستان تصویری‌ست و عکس‌های منتخب در بهترین مجلات مد سراسر دنیا منتشر می‌شوند.

با دیدن عکس‌های منتخب در این کتابچه که بیشتر جوانان گرفته‌اند، متوجه دلیل تاکید نویسنده مقدمه می‌شوید که مدام گفته فقط به دوروبرتان نگاه کنید و از لذت‌ها، روابط، شخصیت‌ها، دوستان، رنگ‌ها و زندگی معمولی خودتان به عنوان سوژه استفاده کنید.

خوشبختانه دراین یک مورد محدودیت جغرافیایی وجود ندارد و فعلا اسمی از محورهای شرارت برده نشده. فکر می‌کنم بهترین شرایط باشد برای نشان دادن چهره واقعی ایران و زندگی معمولی جوانان ایرانی که جنس تفریح و سرگرمی‌شان با خیلی از جوانان در عکس‌های چاپ شده این کتابچه، متفاوت است.

کامنت خودم برای خودم: با این امید که عکسی از زن چادری در حال عبور از کنار دیوار یا زیر بیلبورد در این کتاب چاپ نشود

Comments (2)

niki:

azade jan khailu jalebe mishe by zahmat sharayetesh ro be mna begi va adresy ke axa ro bayad be on adres ferestad man motasefane site ro nemitunam baz konam yany safe miad ama chizi nehson nemide fekr konam be dalile sorate paeen internet mane az komaket mamnon
..........
نیکی عزیز
سایت لی لا فلش کار می کند و شاید باید این نرم افزار را نصب کنی یا به روزش کنی. متاسفانه بایید خودت ساین این کنی و با آی دی خودت عکس بفرستی و آدرس ایمیل مشخصی وجود ندارد که برایت بفرستم.یک بار دیگر سعی ات را بکن با سیستمی متفاوت از خودت
موفق باشی

اقدام خيلي جالبي است.

Post a comment

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)